Piłkarz City wybrał najlepszego gracza EURO. "Niesamowite, co potrafi zrobić z piłką"

Piłkarz City wybrał najlepszego gracza EURO. "Niesamowite, co potrafi zrobić z piłką"
Maarten Straetemans / pressfocus
Mistrzostwa Europy w Niemczech wchodzą powoli w decydującą fazę. Jeremy Doku wskazał zawodnika, który zrobił na nim największe wrażenie w trakcie turnieju.
Faza grupowa EURO 2024 zbliża się ku końcowi. Niektóre drużyny zakończyły już rywalizację, inne czekają na ostatnie mecze przed 1/8 finału.
Dalsza część tekstu pod wideo
W grupie A najlepsza okazała się reprezentacja Niemiec. Gospodarze rzutem na taśmę wywalczyli remis w spotkaniu ze Szwajcarią.
Do 92. minuty ekipa Juliana Nagelsmanna sensacyjnie przegrywała 0:1. Ostatecznie końcówka należała jednak do "Die Mannschaft".
Pod wrażeniem gry Niemców jest Jeremy Doku. Belg, który na co dzień reprezentuje barwy Manchesteru City, komplementuje zwłaszcza jednego piłkarza.
- Na tych mistrzostwach Europy najbardziej lubię oglądać Jamala Musialę. To niesamowite, co on potrafi zrobić z piłką. Naprawdę mi się podoba - powiedział, cytowany przez Bild.
Doku wraz z Belgami przygotowuje się już natomiast do środowego starcia z Ukrainą. Dla obu drużyn będzie to mecz o awans do 1/8 finału.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik24 Jun · 15:59
Źródło: Bild

Przeczytaj również