Piłkarz Fenerbahce zaczął naśladować Cristiano Ronaldo. Natychmiastowa reakcja kibiców [WIDEO]

Twitter Screen
Serdar Dursun z Fenerbahce zdobył bramkę podczas rywalizacji z Adaną Demirspor. Tuż po strzeleniu gola odtworzył cieszynkę Cristiano Ronaldo.
W środę Fenerbahce SK pokonało Adanę Demirspor w 31. kolejce tureckiej Super Lig. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 4:2.
W kadrze zwycięskiego zespołu znalazł się Serdar Dursun. 32-latek pojawił się na murawie w 81. minucie zmieniając Irfana Cana Kahveciego.
Niedługo po wejściu na boisko, Turek wpisał się na listę strzelców. Piłkarz wykorzystał podanie Sebastiana Szymańskiego i w 85. minucie pokonał gokipera Adany Demirspor.
Tuż po zdobyciu bramki Dursun postanowił odtworzyć celebrację Cristiano Ronaldo. 32-latek wykonał znaną cieszynkę Portugalczyka cztery razy z rzędu.
Reakcja kibiców na zachowanie Turka była natychmiastowa. Sympatycy Fenerbahce wykrzyczeli razem z piłkarzem słynne "siu".
Dursun został wypożyczony do Fenerbahce z Fatih Karagumruk. Po dołączeniu do klubu rozegrał pięć spotkań, w których zdobył dwie bramki i zaliczył jedną asystę.
Filip Węglicki04 Apr · 16:21
Źródło: Twitter