Piłkarz Górnika Zabrze: Gdybyśmy zdobyli tę pierwszą bramkę, to wszystko by ruszyło i padłyby kolejne

asinfo
Maciej Ambrosiewicz zabrał głos po przegranym meczu Górnika Zabrze z Wisłą Płock.
Górnik przegrał w ostatniej ligowej kolejce z Wisłą Płock po golu Merebaszwiliego. Według Ambrosiewicza jego zespołowi zabrakło skuteczności.
- Przede wszystkim zabrakło skuteczności. W drugiej połowie stworzyliśmy sobie 3-4, może nawet 5 okazji do zdobycia gola. Raz piłka trafiła w słupek, a parę strzałów obronił bramkarz Wisły. Gdybyśmy zdobyli tę pierwszą bramkę, to myślę, że wszystko by ruszyło i padłyby kolejne - stwierdził cytowany przez stronę klubową.
Klub z Zabrza ma już pewne utrzymanie, ale zawodnik stwierdził, że on i jego koledzy z zespoły nie odpuścili tego spotkania.
Znając nas i trenera nie mogło być mowy o jakimkolwiek odpuszczeniu. Wydaje mi się, że było to widać na boisku. Do ostatniej minuty walczyliśmy o bramkę dającą remis, wcześniej o trzy punkty. Szkoda, że się nie udało - zaznaczył.
Jakub Kreśliński15 May 2019 · 17:09
Źródło: gornikzabrze.pl