Piłkarz Interu pokazał haniebny transparent. Upokorzył zawodnika Milanu [WIDEO]

Piłkarz Interu pokazał haniebny transparent. Upokorzył zawodnika Milanu [WIDEO]
screen
Piłkarze i kibice Interu Mediolan celebrowali w niedzielę mistrzostwo Włoch. Podczas fety nie zabrakło zgrzytu - transparentu ośmieszającego piłkarza Milanu.
Inter zapewnił sobie mistrzostwo Włoch już w ubiegły poniedziałek. Zdeklasował rywali - na cztery kolejki przed końcem nad drugim Milanem ma aż dziewiętnaście punktów przewagi.
Dalsza część tekstu pod wideo
W niedzielę w Mediolanie odbyła się mistrzowska feta. W jej trakcie nie zabrakło przytyków ze strony środowiska Interu wobec lokalnego rywala.
Najwięcej mówi się o transparencie, który Denzel Dumfries otrzymał od kibiców. Widać na nim holenderskiego piłkarza, który trzyma na łańcuchu psa z głową... Theo Hernandeza z Milanu.
Dumfries nie zmieszał się z powodu nietypowego prezentu. Przeciwnie - z radością eksponował go przed tłumem. Nagrania i zdjęcia z tego zdarzenia obiegły media społecznościowe.
Inter w tym sezonie wygrał oba mecze z Milanem. We wrześniu wygrał z nim 5:1, a w niedawnym reważnu 2:1. W drugim spotkaniu doszło do przepychanki Dumfriesa z Hernandezem, po której obaj wylecieli z boiska.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski29 Apr · 07:21
Źródło: football-italia

Przeczytaj również