Piłkarz Premier League podważył decyzje sędziego i starł się z trenerem rywali. Doszło do zamieszania [WIDEO]

Twitter Screen
W przerwie meczu Premier League doszło do chaotycznych scen. Neal Maupay z Brentford wdał się w mocną dyskusję z asystentem Davida Moyesa, Kevinem Nolanem.
W poniedziałek West Ham zmierzył się z Brentford w ramach 26. kolejki Premier League. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 4:2 na korzyść "Młotów".
W przerwie spotkania wybuchło zamieszanie. Wspomniana sytuacja miała miejsce, gdy zawodnicy wychodzili z szatni na murawę.
Wówczas asystent Davida Moyesa, Kevin Nolan, starł się z piłkarzem Brentford, Nealem Maupayem. Jak podał Gary Neville podczas transmisji dla Sky Sports, trener miał pretensje do gracza "Pszczół".
Kevin Nolan po starciu z Nealem Maupayem
Nolan był rozzłoszczony zachowaniem Francuza, do którego doszło w przerwie meczu. 27-latek udał się do pokoju sędziów, aby przedyskutować decyzje arbitra, Simona Hoopera.
Asystent Moyesa zwrócił się do Maupaya, gdy ten wracał na boisko. Francuz zbliżył się do szkoleniowca i wdał się z nim w krótką wymianę zdań. Ostatecznie do akcji wkroczyli pozostali piłkarze oraz członkowie sztabów, którzy uspokoili sytuację.
Warto wspomnieć, że nie było to pierwsze zamieszanie z udziałem Maupaya. Francuz regularnie wdaje się w boiskowe awantury. Podczas ostatniej z nich skonfrontował się z Kylem Walkerem, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Filip Węglicki27 Feb · 17:13
Źródło: Sky Sports