Piłkarz splunął w kierunku rywala. Teraz może tego żałować. Dotkliwa kara od ligi [WIDEO]

Piłkarz splunął w kierunku rywala. Teraz może tego żałować. Dotkliwa kara od ligi [WIDEO]
Twitter Screen
W trakcie spotkania ligi saudyjskiej doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Mathias Normann splunął w stronę rywala i został ukarany przez ligę.
Al-Feiha pokonała Al-Raed w 22. kolejce saudyjskiej ekstraklasy. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 2:1. W kadrze meczowej przegranego zespołu znalazł się Mathias Normann.
Dalsza część tekstu pod wideo
Podczas spotkania doszło do kontrowersyjnej sytuacji z jego udziałem. Wspomniane zdarzenie miało miejsce w 62. minucie rywalizacji. Wówczas Norweg splunął w kierunku napastnika drużyny przeciwnej, Abdelhamida Sabiriego.
Arbiter podjął natychmiastową decyzję. Normann obejrzał czerwoną kartkę za swoje zachowanie i został wyrzucony z boiska.
Niedługo później władze ligi postanowiły ukarać Norwega. 27-latek został zawieszony na sześć meczów i będzie zobligowany do zapłacenia grzywny o wysokości 15 tysięcy euro.
Normann dołączył do saudyjskiego klubu w sierpniu ubiegłego roku. Od tamtej pory rozegrał 18 spotkań, które zakończył bez zdobyczy bramkowej.
27-latek ma na swoim koncie 12 występów w seniorskiej reprezentacji Norwegii. W koszulce kadry strzelił jednego gola i zanotował taką samą liczbę asyst.
Normann podczas meczu z Al-Feiha
Twitter Screen
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki08 Mar · 12:50
Źródło: Twitter

Przeczytaj również