Piłkarz totalnie zaskoczył bramkarza. Popisał się pięknym uderzeniem z dystansu [WIDEO]

Piłkarz totalnie zaskoczył bramkarza. Popisał się pięknym uderzeniem z dystansu [WIDEO]
Screen/Twitter
Argentyński piłkarz, Maximiliano Meza, popisał się fantastyczną bramką w spotkaniu Atlasu z Monterrey w ramach rozgrywek ligi meksykańskiej. 31-latek zaskoczył golkipera rywali.
Mecz Atlasu z Monterrey w ramach rozgrywek ligi meksykańskiej zagwarantował wiele emocji. Po wyrównanym starciu górą był zespół gości, który wygrał to spotkanie wynikiem 2:1.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jeszcze przed przerwą wynik tego pojedynku otworzył Maximiliano Meza. Argentyński pomocnik dostrzegł złe ustawienie bramkarza gości i zdecydował się na mocne uderzenie z dystansu.
Piłka kopnięta przez 31-latka przeleciała nad głową golkipera Atlasu, Camilo Vargasa i wylądowała w siatce. Bramka zdobyta przez Mezę nie była jednak ostatnią w tym pojedynku.
Zaraz po rozpoczęciu drugiej odsłony starcia na 2:0 dla Monterrey trafił Jesus Gallardo. W samej końcówce golem honorowym dla Atlasu popisał się natomiast Aldo Rocha.
Trzy punkty zdobyte przez Monterrey zagwarantowały tej ekipie umocnienie się na pozycji lidera w lidze meksykańskiej. Jej przewaga nad drugim w tabeli Clubem America wynosi trzy punkty.
Redakcja meczyki.pl
Piotr Sidorowicz 19 Mar · 21:46
Źródło: Twitter

Przeczytaj również