Piłkarz wymienił koszulkę na czekoladę. Zaskakujące sceny po meczu w Premier League [WIDEO]

Newcastle wygrało 3:1 z Aston Villą w 22. kolejce Premier League. Po ostatnim gwizdku na Villa Park doszło do niecodziennego zdarzenia.
"Sroki" rozegrały znakomity mecz przeciwko ekipie Unaia Emery'ego. Przyjezdni już do przerwy prowadzili 2:0 za sprawą dubletu Fabiana Schara. W drugiej połowie Alex Moreno strzelił gola samobójczego, a jedyną bramkę dla Aston Villi zdobył Ollie Watkins.
Kolejny solidny mecz w barwach "The Magpies" rozegrał Bruno Guimaraes. Po spotkaniu reprezentant Brazylii podszedł pod trybuny, aby oddać swoją koszulkę.
Bruno Guimaraes
MB Media / pressfocus
Jeden z kibiców postanowił wymienić się z piłkarzem. Fan otrzymał trykot, a Guimaraes dostał w zamian czekoladę Kinder Bueno.
W tym sezonie Guimaraes jest jednym z liderów Newcastle. Pomocnik wystąpił w 32 spotkaniach, notując jedną bramkę i pięć asyst.
"Sroki" zajmują obecnie siódme miejsce w Premier League. W najbliższej kolejce zmierzą się z Luton Town.