Koszmarne obrazki w meczu polskiej ligi. Piłkarz długo nie podnosił się z boiska, został zabrany do szpitala

Koszmarne obrazki w meczu polskiej ligi. Piłkarz długo nie podnosił się z boiska, został zabrany do szpitala
Screen/Twitter
Zawodnik Wisły Puławy, Danian Pawłas, stracił przytomność w trakcie spotkania ze Stomilem Olsztyn. 23-latek został przewieziony do szpitala, gdzie przejdzie niezbędne badania.
Stomil Olszyn zremisował w niedzielę z Wisłą Puławy (1:1) w ramach rozgrywek II ligi. Bramkę dla gospodarzy zdobył Piotr Kurbiel. Po stronie gości odpowiedział zaś Krystian Puton.
Dalsza część tekstu pod wideo
Mecz rozgrywany w Olsztynie od początku rozpoczął obrońca Wisły Puławy, Danian Pawłas. Jeszcze przed upływem pierwszego kwadransa Polak zderzył się z graczem rywali, Filipem Szabaciukiem.
Piłkarz gości runął na murawę i stracił przytomność. Do poszkodowanego zawodnika Wisły od razu podbiegł jeden z zawodników Stomilu, który udzielił mu pomocy. Po chwili na miejscu pojawił się także sztab medyczny gości.
Z informacji podanej przez Macieja Świniarskiego z Radia Olsztyn wynika, że lekarze zabrali 23-latka do karetki, a następnie przetransportowali go do szpitala. Tam przejdzie on niezbędne badania.
Na chwilę obecną nie wiadomo jednak, w jakim stanie znajduje się Pawłas. Klub zawodnik wciąż nie podał nowych informacji na ten temat.
Remis Stomilu Olszyn z Wisłą Puławy (1:1) sprawił, że nie doszło do zmian w tabeli II ligi. Oba zespoły wciąż zajmują 14. oraz 15. miejsce.
Danian Pawłas (GKS Katowice)
Marcin Bulanda / pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Piotr Sidorowicz 25 Feb · 14:14
Źródło: Radio Olsztyn

Przeczytaj również