Piorunująca połowa Legii w sparingu. Hat-trick Blaza Kramera [WIDEO]

Wojciech Dobrzyński / Press Focus
Legia Warszawa odniosła efektowne zwycięstwo w sparingu z rumuńskim Botosani. Wygrała z nim aż 5:0.
Legia objęła prowadzenie już w 10. minucie. Świetny rajd przeprowadził Ernest Muci, zagrał do Blaza Kramera, który minął bramkarza rywali i trafił do siatki.
Wicemistrzowie Polski podwyższyli prowadzenie już po dwóch minutach. Kolejną asystę zanotował Muci, który tym razem obsłużył Marc Guala.
Końcówka pierwszej połowy była piorunująca w wykonaniu Legii. Piłkarze Kosty Runjaicia do strzelenia trzech goli potrzebowali zaledwie pięciu minut.
W 40. minucie trafił Kramer, który z bliska wykończył szybką akcję i dośrodkowanie Pawła Wszołka.
Dwie minuty później Słoweniec skompletował hat-tricka. Jego gol był z gatunku kuriozalnych. Piłkarz Legii wykorzystał niedokładne rozegranie piłki i bez problemu pokonał bramkarz rywali.
Na 5:0 podwyższył Gual, który wpadł w pole karne po podaniu Josue. Hiszpan wytrzymał nacisk rywala i płaskim uderzeniem trafił do siatki.
Po przerwie na boisko nie wyszli strzelcy goli. Pojawili się na nim m.in. Tomas Pekhart, Carlitos czy Maciej Rosołek. Z nimi w składzie Legia nie była już tak efektywna. Wynik się nie zmienił.
Marcin Karbowski28 Jun 2023 · 19:52