Piszczek wskazał przyszłych liderów kadry. Wymienił cztery nazwiska

Piszczek wskazał przyszłych liderów kadry. Wymienił cztery nazwiska
Tomasz Folta / Press Focus
Łukasz Piszczek uważnie przygląda się poczynaniom reprezentacji Polski. W rozmowie z TVP Sport wymienił czterech zawodników, którzy szczególnie wpadli mu w oko.
Gdy posadę selekcjonera biało-czerwonych objął Michał Probierz, nie ukrywał, że drużyna narodowa potrzebuje zmiany pokoleniowej. Szkoleniowiec zaczął wprowadzać młodych zawodników.
Dalsza część tekstu pod wideo
Uważnie śledzi ich między innymi Łukasz Piszczek. Były kadrowicz będzie ekspertem TVP Sport podczas EURO 2024. Ma pracować jako reporter przy meczach Polaków.
W najnowszym wywiadzie przyznał, którzy zawodnicy szczególnie wpadli mu w oko. Jest w tym gronie piłkarz, który dopiero niedawno zaliczył debiut w podstawowym składzie.
Według Piszczka biało-czerwoni mogą być spokojni o środek pomocy. To właśnie w tym miejscu ekspert upatruje przyszłej siły naszej kadry.
- Myślę, że Jakub Piotrowski jest zawodnikiem, który bardzo fajnie się wkomponował w tę reprezentację. Do zdrowia wraca Kuba Moder, miejmy nadzieję, że będzie przynajmniej na takim poziomie jak przed kontuzją - powiedział Piszczek.
- Ma za sobą długą przerwę, do tego komplikacje, ale to jest zawodnik, który może nam zawsze pomóc. Nicola Zalewski w ostatnich miesiącach grał w reprezentacji na bardzo fajnym poziomie. Bartosz Slisz też wpadł mi w oko - podsumował.

Przeczytaj również