Pochettino starł się z dziennikarzem. Sceny po kłótni piłkarzy na boisku [WIDEO]

Twitter Screen
Tuż po meczu pomiędzy Chelsea a Evertonem miały miejsce zaskakujące obrazki. Szkoleniowiec "The Blues", Mauricio Pochettino, posprzeczał się z dziennikarzami.
W poniedziałek Chelsea zmierzyła się z Evertonem w 33. kolejce Premier League. Rywalizacja zakończyła się wysokim zwycięstwem "The Blues" 6:0.
Podczas meczu doszło do szokującej sytuacji z udziałem piłkarzy wygranego zespołu. Wspomniane zdarzenie miało miejsce w 62. minucie spotkania.
Wówczas arbiter podyktował rzut karny dla Chelsea. Chęć do wykonania jedenastki zgłosili Cole Palmer, Nicolas Jackson oraz Noni Madueke.
Wymienieni piłkarze zaczęli się kłócić. Ostatecznie do akcji wkroczył Connor Gallagher, który załagodził sytuację, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Tuż po meczu odbyła się konferencja prasowa, podczas której dziennikarze zapytali Mauricio Pochettino o wspomniany incydent. Argentyńczyk zrugał zawodników. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
Jak się okazało, konferencja prasowa zakończyła się przedwcześnie. Tuż po niej szkoleniowiec "The Blues" starł się z jednym z dziennikarzy.
- Wy wszyscy, jedno pytanie przez całą konferencję prasową. Każde pytanie dotyczyło incydentu z rzutem karnym - mówił Pochettino.
- Przerwałeś konferencję prasową, my tego nie zrobiliśmy. G*wniane zarządzanie konferencją - powiedział dziennikarz.