Podbeskidzie pokonało Bytovię, trzy bramki gospodarzy

Lukasb1992, wikipedia
Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało u siebie z Bytovią Bytów 3:1 w ostatnim sobotnim meczu 24. kolejki Fortuna 1. Ligi.
"Górale objęli prowadzenie na początku spotkania po strzale Bartosza Jarocha. W 35. minucie wynik podwyższył Chopi. Hiszpanm wykorzystał rzut karny. Tuż przed zejściem na przerwę kontaktowego gola dla gości strzelił Sławomir Duda. W drugiej połowie dublet skompletował Jaroch, który przypieczętował triumf miejscowych.
Podopieczni Krzysztofa Brede zajmują piąte miejsce w tabeli. Do drugiego ŁKS-u Łódź tracą 11 punktów. W następnej kolejce Podbeskidzie zagra u siebie z Puszczą Niepołomice.
Natomiast zespół prowadzony przez Adriana Stawskiego plasuje się na 13. pozycji. Nad strefą spadkową ma trzy "oczka" przewagi. Kolejnym rywalem Bytovii będzie ŁKS Łódź.