Podział punktów w Radomiu. Radomiak postawił się Śląskowi Wrocław

Pawel Andrachiewicz / PressFocus
Radomiak Radom zremisował ze Śląskiem Wrocław w meczu 8. kolejki PKO Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1 (1:1)
W 8. minucie gospodarze byli o krok od objęcia prowadzenia. Machado zdecydował się na uderzenie i trafił w poprzeczkę.
Przyjezdni na ataki Radomiaka odpowiedzieli w najlepszy możliwy sposób. Exposito wykorzstał to, że bramkarz rywali wyszedł z bramki i po chwili skierował piłkę do siatki.
Do szatni piłkarze schodzili przy wyniku 1:1. Radomiak wyrównał w 29. minucie. Wówczas Leandro popisał się znakomitym uderzeniem pod poprzeczkę.
W drugiej połowie Śląsk miał okazję, by ponownie wyjść na prowadzenie. Groźnie było po uderzeniach Mączyńskiego, jednak Majchrowicz nie dał się zaskoczyć.
Ostatecznie oba zespoły podzielił się punktami. Śląsk po dzisiejszym remisie ma na koncie 14 "oczek". Dorobek Radomiaka to 10 punktów.
Daniel Makarewicz18 Sep 2021 · 19:26