Pogoń już się wzmacnia. Ciekawy transfer ze spadkowicza

Pogoń już się wzmacnia. Ciekawy transfer ze spadkowicza
Szymon Gorski / PressFocus
Pogoń Szczecin już przygotowuje się do startu nowego sezonu. Z informacji portalu Goal.pl wynika, że do czwartej drużyny Ekstraklasy dołączy zawodnik Śląska Wrocław.
Śląsk nie zdołał utrzymać się na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Wrocławianie zajęli 17. miejsce, strata do bezpiecznej strefy wyniosła sześć punktów. Wiadomo już, że nie wszyscy piłkarze zostaną, aby walczyć o awans.
Dalsza część tekstu pod wideo
Dotyczy to między innymi Jose Pozo. Hiszpan, który do Polski trafił w zimowym okienku, już szykuje się do zmiany klubu. Jego nowym pracodawcą ma zostać Pogoń Szczecin.
"Duma Pomorza" zapłaci bardzo skromną klauzulę odstępnego, wynosi ona raptem 40 tysięcy euro. Taka klauzula mogła zostać aktywowana w związku ze spadkiem Śląska. Pisaliśmy już o tym TUTAJ.
Sam Pozo, chociaż w Ekstraklasie gra krótko, zdołał pokazać się z bardzo dobrej strony. Ofensywny pomocnik zaliczył 15 występów, zdobył bramkę i dorzucił dwie asysty.
W przeszłości 29-latek był związany z Rayo Vallecano czy Manchesterem City. Dla Pogoni będzie pierwszym transferem przed startem nowego sezonu. Sezonu, który ma szczecinianom otworzyć drogę do Europy.
Redakcja meczyki.pl
Hubert KowalczykDzisiaj · 09:09
Źródło: Goal.pl

Przeczytaj również