Pogrom w Serie A! Inter nie dał szans najgorszej drużynie ligi włoskiej [WIDEO]

Inter Mediolan nie dał żadnych szans Salertnitanie. Lider Serie A wygrał u siebie 4:0.
Goście nie mieli żadnych szans. Inter rozstrzygnął spotkanie jeszcze przed przerwą. Pierwszy cios wyprowadził w 17. minucie. Po dośrodkowaniu Carlosa Augusto swobodę pozostawioną przez obrońców wykorzystał Marcus Thuram.
Marcus Thuram, 31.01.2024
Lisa Guglielmi / pressfocus
Brazylijski obrońca miał też udział w drugim golu. Zaledwie dwie minuty później strzelił go Lautaro Martinez.
Wynik spotkania w 40. minucie podwyższył Denzel Dumfries. Holender wykorzystał fatalny błąd Guillermo Ochoy, który w dość łatwej sytuacji nie potrafił złapać piłki.
Simone Inzaghi szybko mógł oszczędzać czołowych zawodników przed zbliżającym się meczem z Atletico Madryt w Lidze Mistrzów. Po godzinie gry boisko opuścili Martinez, Thuram i Henrich Mchitarjan. Tylko nieco dłużej grał Hakan Calhanoglu. Mimo tego gospodarze strzelili jeszcze jednego gola. Już w doliczonym czasie drugiej połowy zdobył go Marko Arnautović.
W barwach Salernitany na boisku zaprezentował się Mateusz Łęgowski. Polak grał od 65. minuty.
Inter umocnił się na prowadzeniu w Serie A. Ma dziesięć punktów przewagi nad Juventusem. Salernitana zamyka tabelę. Ma na koncie zaledwie 13 oczek.
Marcin Karbowski16 Feb · 22:53