Polacy zagrają przeciwko Leo Messiemu. Tak ich klub promuje mecz [ZDJĘCIE]

Marcio Machado / Press Focus
Charlotte FC awansowało do ćwierćfinału Leagues Cup. Drużynę Polaków czeka teraz bardzo atrakcyjne starcie z Interem Miami.
Drużyna z Charlotte w 1/8 finału pokonała Houston Dynamo. Bohaterem był Patrick Agyemang, który w końcówce odwrócił losy meczu. Strzelił gole w 80. i 81. minucie. Dzięki niemu jego drużyna wygrała 2:1.
Karol Świderski i Kamil Jóźwiak przebywali na boisku do 72. minuty. Nie zagrał trzeci z Polaków - Jan Sobociński.
Kolejnym rywalem Charlotte FC będzie Inter Miami. Klub promuje to spotkanie w ciekawy sposób - grafiką ze zdjęciami Świderskiego i Leo Messiego.
Obaj zawodnicy spotkają się na boisku po raz drugi. Pierwszy raz Świderski miał okazję zagrać przeciwko Messiemu podczas zeszłorocznych mistrzostw świata.
Spotkanie odbędzie się 11 sierpnia. Gospodarzem będzie Inter, który po przyjściu Messiego wygrywa mecz za meczem.