Polacy zagrali dla Lokomotiwu Moskwa.Grzegorz Krychowiak z żółtą kartką

Bukharev Oleg / shutterstock.com
Lokomotiv Moskwa pokonał przed własną publicznością FC Tambow 2:1 (2:1) w niedzielnym meczu drugiej kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Na RZD Arena w Moskwie prowadzenie pierwsi objęli goście. Już w 6. minucie spotkania Mikhail Kostyukov wykorzystał dośrodkowanie Khyzyra Appaeva i zdołał pokonać golkipera rywali.
W 31. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania za sprawą trafienia Edera, przy którym asystował Maciej Rybus. Wynik starcia na 2:1 ustalił trzy minuty później Władisław Ignatjew.
Mecz w wyjściowej jedenastce zespoły ze stolicy Rosji rozpoczęło dwóch Polaków - Maciej Rybus oraz Grzegorz Krychowiak. Obaj przebywali na placu gry przez 90 minut, a Krychowiak w 79. minucie został ukarany żółtą kartką.
Kamil Kaczmarek21 Jul 2019 · 17:39