Polak był w młodzieżówce Arsenalu i Man United. Teraz zagra w szóstej lidze

Polak był w młodzieżówce Arsenalu i Man United. Teraz zagra w szóstej lidze
Arsenal.com
Hubert Graczyk kontynuuje swoją przygodę z angielską piłką. Bramkarz będzie jednak występował na szóstym poziomie rozgrywkowym.
Hubert Graczyk wychował się w drużynach angielskich. Zaczynał od Evertonu, następnie był związany z Arsenalem, Slough i wreszcie Manchesterem United.
Dalsza część tekstu pod wideo
Z "Czerwonymi Diabłami" rozstał się latem 2025 roku. Dołączył wtedy do Wealdstone, ale w klubie spędził raptem dwa miesiące. Teraz bowiem poinformowano o kolejnym transferze 22-latka.
Graczyk dołączył do Enfield Town. Mowa o drużynie z szóstej ligi angielskiej. Londyńczycy plasują się na 21. miejscu ligowej tabeli.
Golkiper ma niewielkie doświadczenie w grze dla pierwszych zespołów. W barwach Slough i Wealdstone uzbierał łącznie sześć występów i zachował dwa czyste konta.
Enfield nie ujawniło długości kontraktu swojego nowego bramkarza. W zespole na Polaka czeka między innymi Adam Thompson, czyli dawny gracz Watfordu i Brentfordu.
Jan - Piekutowski
Jan PiekutowskiWczoraj · 22:11
Źródło: Twitter

Przeczytaj również