Polak strzelił gola dla AC Milan! Ważna bramka w młodzieżowej Lidze Mistrzów [WIDEO]

Dariusz Stalmach strzelił gola dla AC Milan w meczu z Atletico Madryt w młodzieżowej Lidze Mistrzów. Drużyna Polaka wygrała 2:0.
Młody pomocnik zdecydował się na wyjazd do Włoch latem ubiegłego roku. Był już wtedy po debiucie w Ekstraklasie. W sumie w barwach Górnika Zabrze rozegrał w niej 20 meczów.
17-latek będzie musiał jeszcze poczekać na debiut w pierwszej drużynie Milanu. Póki co coraz śmielej poczyna sobie w jego zespole młodzieżowym.
We wtorek Polak otworzył wynik meczu Milanu z Atletico w ćwierćfinale młodzieżowej Ligi Mistrzów. Stalmach w 13. minucie celnym strzałem zakończył akcję Adama Bakoune. Stał się w ten sposób autorem pierwszego polskiego gola w fazie pucharowej tych rozgrywek.
Milan ustalił wynik meczu w 66. minucie. Piłka wpadła wówczas do bramki po uderzeniu Younsa El Hilaliego.
Stalmach był na boisku do 71. minucie. Jego drużyna awansowała do półfinału rozgrywek. Zagra w nim z Borussią Dortmund albo Hajdukiem Split.
Marcin Karbowski14 Mar 2023 · 20:28
Źródło: tvpsport.pl