Polak strzelił gola ekipie Cristiano Ronaldo. Jego drużyna dostała ciężkie lanie od Al-Nassr [WIDEO]

Konrad Michalak strzelił gola dla Ohod w 1/16 finału Pucharu Króla Arabii Saudyjskiej. Jego drużyna przegrała z Al-Nassr aż 1:5.
Michalak trafił do drugoligowego Ohod kilkanaście dni temu. Saudyjczycy wykupili go z Konyasporu za niego ponad 1 mln euro.
26-latek już w debiucie w nowych barwach strzelił gola. W doliczonym czasie pierwszej połowy perfekcyjnie wykończył sytuację sam na sam z bramkarzem Al-Nassr. Zaskoczył go sprytnym lobem.
Dzięki bramce Michalaka do przerwy był remis 1:1. Wynik na początku meczu otworzył Sadio Mane.
Po przerwie faworyzowany Al-Nassr przyspieszył. Gole dla drużyny Cristiano Ronaldo, którego tym razem zabrakło na boisku, strzelili Seko Fofana, Ayman Yahya i Meshari Al-Nemer.
Marcin Karbowski25 Sep 2023 · 22:32
Źródło: twitter