Polska wygrała z Albanią w el. MŚ! Chaotyczna gra, świetny wynik, kapitalny Lewandowski! [WIDEO]

Rafal Oleksiewicz / PressFocus
Reprezentacja Polski wygrała z Albanią w meczu el. MŚ. Spotkanie na Stadionie Narodowym zakończyło się wynikiem 4:1 (2:1).
Polscy piłkarze stanęli przed szansą, by zrehabilitować się za fatalny występ podczas EURO. W walce o punkty w el. MŚ "Biało-Czerwoni" stanęli w szranki z Albanią.
W czwartkowy wieczór na Stadionie Narodowym nie brakował ostrej walki. Nikt nie odstawiał nogi w walce o piłkę. Po siedmiu minutach dwóch Albańczyków zostało ukaranych żółtymi kartkami.
Jako pierwsi na prowadzenie wyszli Polacy. Do siatki trafił Robert Lewandowski. Snajper trafił głową po stałym fragmencie gry.
Podopieczni Sousy zdobyli gola i... stanęli. Zupełnie stracili kontrolę nad meczem. Rywale skrzętnie z tego skorzystali. Wyrównanie przyjezdnym dał Cikalleshi.
Albańczycy ruszyli do przodu i raz za razem zagrażali bramce Szczęsnego. "Biało-Czerwoni" prezentowali się fatalnie, ale... tuż przed przerwą zaskoczyli rywali. Tym razem do siatki trafił debiutant - Adam Buksa.
Po przerwie w grze Polaków nie brakowało chaosu, ale z niego urodziło się coś niesamowitego. Lewandowski popisał się niesamowitym rajdem, a Krychowiak dopełnił formalności.
To uspokoiło grę "Biało-Czerwonych". Zrywy Albańczyków nie były już tak groźne, a Polacy wyprowadzali groźne akcje. "Lewy" znów trafił do siatki, ale tym razem sędziowie wskazali pozycję spaloną.
Ostatecznie Polacy wygrali 4:1. Wynik spotkania ustalił Linetty, który huknął pod poprzeczkę. "Biało-Czerwoni" mogą więc myśleć o kolejnym meczu. 5 września zagrają na wyjeździe z San Marino.
Daniel Makarewicz02 Sep 2021 · 22:38