Polski bramkarz w ćwierćfinale Pucharu Anglii! Znów zachował czyste konto, niespodzianka po dogrywce [WIDEO]

Twitter Screen
Leicester City pokonało po dogrywce Bournemouth 1:0 w 1/8 finału Pucharu Anglii. Golkiper "Lisów", Jakub Stolarczyk, zachował czyste konto i razem z drużyną zameldował się w ćwierćfinale rozgrywek.
Bournemouth zmierzyło się z Leicester City w 1/8 finału Pucharu Anglii. Przed rozpoczęciem spotkania "Wisienki" były stawiane w roli faworytów do zwycięstwa.
W kadrze meczowej "Lisów" znalazł się polski golkiper, Jakub Stolarczyk. 23-latek rozegrał pełne spotkanie i odnotował czyste konto.
Jakub Stolarczyk w barwach Leicester
Gareth Evans/News Images / pressfocus
W 42. minucie meczu Marc Albrighton z Leicester znalazł się w dogodnej sytuacji na strzelenie gola. Ostatecznie Anglik trafił w lewy słupek, a pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.
W drugiej odsłonie na tablicy wyników przez dłuższą część spotkania utrzymywał się rezultat remisowy. "Lisy" miały okazję wyjść na prowadzenie w 87. minucie. Wówczas Yunus Akgun przyjął dobre podanie w polu karnym, jednak posłał piłkę nad bramką Bournemouth.
Ostatecznie regulaminowy czas gry zakończył się bezbramkowym remisem. Zespoły rozpoczęły rywalizację w dogrywce.
Pierwszy gol padł dopiero w 105. minucie spotkania. Kelechi Iheanacho posłał precyzyjne podanie do Abdula Issahaku Fatawu, który pokonał golkipera Bournemouth strzałem w lewy górny róg bramki.
Ostatecznie podczas meczu nie padło już więcej bramek. Leicester City pokonało Bournemouth 1:0 i zameldowało się w ćwierćfinale Pucharu Anglii.
Filip Węglicki27 Feb · 23:02
Źródło: Sky Sports