Polski napastnik na celowniku znanego klubu. Jego zespół domaga się wielkich pieniędzy [NASZ NEWS]

Polski napastnik na celowniku znanego klubu. Jego zespół domaga się wielkich pieniędzy [NASZ NEWS]
Michał Kość/Press Focus
Szymon Włodarczyk pół roku temu trafił do Sturmu Graz i w tym zespole spisuje się znakomicie. Według naszych informacji sprowadzenie polskiego napastnika sondował ostatnio Celtic Glasgow.
Snajper latem zdecydował się na opuszczenie Górnika Zabrze i transfer za granicę. Jego wybór padł na Sturm Graz, z którym grał w fazie grupowej Ligi Europy.
Dalsza część tekstu pod wideo
Włodarczyk w nowym klubie spisuje się znakomicie i niewykluczone, że wkrótce będzie bohaterem kolejnego transferu. Jeden z klubów pytał o niego już teraz.
Mowa o Celticu Glasgow. Szkoci skontaktowali się ze Sturmem w sprawie potencjalnego transferu. Ekipa z Grazu żąda jednak bardzo dużych pieniędzy.
Austriacy chcą dostać za Polaka 15-20 milionów euro. Nie zamierzają się też spieszyć i sprzedawać snajpera po zaledwie kilku miesiącach od jego kupna.
To kwota, która jest poza zasięgiem Szkotów, więc do zimowej transakcji raczej nie dojdzie. Celtic może sobie pluć w brodę, bo Włodarczykiem interesował się już za czasów jego gry w Górniku Zabrze.
Wtedy to Sturm był jednak znacznie konkretniejszy. Pół roku później wartość młodzieżowego reprezentanta Polski poszybowała mocno w górę, a jego kolejny transfer wydaje się w tej chwili wyłącznie kwestią czasu.

Przeczytaj również