Polski napastnik znów z golem. Kapitalna forma strzelecka, będzie powołanie? Santos nie dał mu szansy [WIDEO]

screen youtube
Znów to zrobił. Adrian Benedyczak się nie zatrzymuje - napastnik Parmy strzelił kolejnego gola. I to na wagę zwycięstwa.
Benedyczak doskonale wszedł w nowy sezon. Jest najlepszym strzelcem Parmy, która prowadzi w tabeli Serie B. Świetną formę napastnik potwierdził w środowym meczu z Bari (2:1). "Benek" tym razem zaczął spotkanie jako rezerwowy, ale pojawił się na boisku w 74. minucie. Na gola czekał siedem minut.
22-latek wykorzystał podanie z prawej strony i pewnym uderzeniem wpisał się na listę strzelców. Był to strzał na wagę trzech punktów dla Parmy. Obejrzycie go od [3:23]:
Było to szóste trafienie Benedyczaka w tym sezonie. Pięć z nich zdobył w lidze, jedno dołożył w Pucharze Włoch. Co więcej, Parma nie zaznała jeszcze smaku porażki.
Niewykluczone, że dobra forma "Benka" zaowocuje powołaniem go do reprezentacji Polski na październikowe mecze eliminacji EURO 2024. Napastnik przyjechał już na ostatnie zgrupowanie, ale nie doczekał się szansy od Fernando Santosa. Z Wyspami Owczymi siedział na trybunach, z Albanią na ławce.
Tomasz Bratkowski28 Sep 2023 · 09:43