Popis Celty i Rafinhi przed bliskim meczem z FC Barceloną. Dwa gole Brazylijczyka w ciągu minuty! [WIDEO]

Screen z Eleven Sports
Celta Vigo rozbiła Deportivo Alaves aż 6:0 (4:0) w meczu 30. kolejki La Ligi. W spotkaniu swoją formą popisał się wypożyczony z FC Barcelony Rafinha.
Goście fatalnie rozpoczęli starcie na Estadio de Balaídos w Vigo. Już po nieco ponad kwadransie przegrywali 0:2.
Najpierw w 14. minucie na listę strzelców wpisał się Jeison Murillo. Po kilku chwilach prowadzenie gospodarzy podwyższył Iago Aspas, który wykorzystał rzut karny.
Od 27. minuty gościom grało się jeszcze trudniej. Martin Aguirregabiria wyleciał z boiska za ostry faul.
Prawdziwy wstrząs goście przeżyli kilka chwil przed przerwą. Najpierw w 40. minucie kapitalnym strzałem z linii pola karnego popisał się Rafinha, który kilkadziesiąt sekund później... zdobył kolejną bramkę.
W drugiej połowie gospodarze dorzucili jeszcze dwa gole. W 78. minucie kolejną w tym spotkaniu jedenastkę na trafienie zamienił Nolito. Chwilę później wynik ustalił Santi Mina.
Dobra forma Celty to zła wiadomość dla fanów FC Barcelony, która jest w trakcie serii trudnych starć w La Lidze. Ostatnio bezbramkowo zremisowała ona z Sevillą, a w najbliższych dniach czekają ją jeszcze spotkania z Athletikiem Bilbao, właśnie Celtą, Atletico Madryt i Villarrealem.