Popis Karola Świderskiego! Gol i dwie asysty w barwach Charlotte FC [WIDEO]

Karol Świderski błysnął w meczu Charlotte FC z Necaxą (4:1) w Leagues Cup. Reprezentant Polski strzelił gola i zaliczył dwie asysty. Otwierające podanie zapisał na swoim koncie też Kamil Jóźwiak.
Świderski wykazał się już w 6. minucie. Świetnym prostopadłym podaniem obsłużył Brandta Bronico, który mocnym uderzeniem trafił do bramki.
Polak na swojego gola czekał do 42. minuty. Świderski uderzeniem bez przyjęcia wykończył ostre dośrodkowanie Kamila Jóźwiaka w pole bramkowe.
Reprezentant Polski miał też udział w trzecim golu Charlotte. Tuż przed przerwą zaliczył asystę przy trafieniu Scotta Arfielda.
Świderski grał do 77. minuty. Po jego zejściu Charlotte strzeliło gola za sprawą Patricka Agyemanga. Honorową bramkę dla gości zdobył Vicente Poggi.
Jóźwiak na boisku był do końca meczu. Jan Sobociński oglądał spotkanie z perspektywy ławki rezerwowych.
Charlotte dzięki zwycięstwu zapewniło sobie awans do 1/16 finału. W tej fazie zagra z Cruz Azul.
Charlotte FC 4:1 Club Necaxa

(Brandt Bronico 6, Karol Świderski 42, Scott Arfield 45, Patrick Agyemang 87 - Vicente Poggi 89)
Marcin Karbowski30 Jul 2023 · 11:37
Źródło: twitter