Popisy Polaka w MLS! Ale przymierzył z wolnego! [WIDEO]

Świetny występ Mateusza Bogusza w barwach Los Angeles FC. Polak strzelił dwa gole, a jego drużyna zremisowała na wyjeździe z Portland Timers 2:2.
Mecz lepiej zaczęli gospodarze, którzy objęli prowadzenie już w 11. minucie. Do bramki Los Angeles trafił Felipe Mora.
Bogusz wyrównał w 22. minucie. Prostopadle do Polaka zagrał Timothy Tillman i idealnie wykończył akcję. Z ostrego kąta strzelił mocno w dalszy narożnik.
Remis nie utrzymał się długo. W 34. minucie drugiego gola dla zespołu z Portland strzelił Evander.
Timbers od 48. minuty grali w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę za faul taktyczny zobaczył Maxime Crepeau. Bogusz natychmiast doprowadził do wyrównania. Polak popisał się pięknym uderzeniem z rzutu wolnego.
Więcej goli nie padło. Zespół z Los Angeles zajmuje szóste miejsce w Konferencji Zachodniej MLS. W ośmiu meczach zdobył jedenaście punktów.
Bogusz zagrał we wszystkich meczach swojej drużyny. Za każdym razem za boisku pojawiał się w podstawowym składzie. Łącznie ma na koncie trzy gole.
Marcin Karbowski14 Apr · 07:05