Porażający powrót do Premier League! Napastnik strzelił gola po ośmiu miesiącach przerwy [WIDEO]

Ivan Toney z przytupem wrócił do Premier League. Napastnik Brentford trafił do siatki w meczu z Nottingham Forest, a jego zespół odniósł zwycięstwo 3:2.
W poprzednim sezonie Toney był bezdyskusyjnym liderem ekipy "The Bees". Zanotował on wówczas 21 goli i pięć asyst w 35 spotkaniach.
W maju napastnik został jednak zawieszony na osiem miesięcy. Ukarano go za naruszenie przepisów dotyczących gry u bukmachera.
Ivan Toney w meczu Liverpool - Brentford
Mark D Fuller / pressfocus
6 maja ubiegłego roku Toney rozegrał ostatni mecz w Premier League. Okres zawieszenia dobiegł końca, zatem w sobotę Thomas Frank wystawił Anglika w pierwszym składzie na mecz z Nottingham Forest.
27-latek błyskawicznie potwierdził swoją jakość. W 19. minucie podszedł do rzutu wolnego i oddał sprytny strzał, którym zaskoczył Matta Turnera.
Toney doprowadził do wyniku 1:1. Wcześniej na listę strzelców wpisał się Danilo. W drugiej połowie do siatki trafili jeszcze Ben Mee, Chris Wood i Neal Maupay. Brentford wygrało z Nottingham 3:2.