Porażka reprezentacji Polski U-20. Rumunia okazała się lepsza

Reprezentacja Polski przegrała z Rumunią 1:2 (1:1) w meczu Turnieju Ośmiu Narodów. Gola dla "Biało-Czerwonych" zdobył Karol Struski.
Podopieczni Miłosza Stępińskiego w 33. minucie dali się zaskoczyć. Wówczas na listę strzelców wpisał się Radaslavescu.
17-latek wybiegł sam na sam z Kacprem Tobiaszem i nie zmarnował okazji. Uderzeniem z 16. metra umieścił piłkę w siatce.
"Biało-Czerwoni" do wyrównania doprowadzili jeszcze przed przerwą. Sędzia podyktował rzut karny po faulu na Karolu Struskim. "Jedenastkę" na gola zamienił sam poszkodowany.
W drugiej połowie najlepszą okazję w polskiej drużynie miał Szymon Czyż. Jego uderzenie z 15. metra przeleciało jednak obok słupka.
Ostatecznie z wygranej cieszyli się Rumuni. W 80. minucie Mustaca uderzył z rzutu wolnego, a piłka po rykoszecie zaskoczyła polskiego golkipera.
Daniel Makarewicz11 Nov 2021 · 18:55