Porażka reprezentacji Polski w amp futbolu w półfinale ME. Piękny gol z rzutu wolnego to było za mało

Polacy nie zagrają w finale mistrzostw Europy! Reprezentacja w amp futbolu w półfinale uległa Hiszpanii 1:2 (1:1).
"Biało-Czerwoni" stanęli dziś przed wielką szansą. Stawką meczu z Hiszpanią był awans do finału mistrzostw Europy.
Obie drużyny miały już okazję spotkać się podczas fazy grupowej. Wówczas padł remis 1:1. Dzisiejszy pojedynek był równie zacięty.
Marek Dragosz do boju posłał taki sam skład jak w ćwierćfinale z Francją. Już w 3. minucie zrobiło się gorąco. Kapłon zagrał do Grygiela, ale ten uderzył prosto w golkipera rywali.
Hiszpanie w dużej mierze skupiali się na grze w defensywie. W 12. minucie Grygiel nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Polacy przeważali, ale dali się zaskoczyć. W 23. minucie szybką kontrę wykończył Fran Castilla i "Biało-Czerwoni" musieli odrabiać straty.
Odpowiedź naszych zawodników była błyskawiczna. Z rzutu wolnego kapitalnym uderzeniem popisał się Łastowski.
Ostatnie słowo należało jednak do Hiszpanów. Zwycięstwo dał im Adrian Castro, który w 36. minucie trafił z rzutu wolnego. Jak się okazało, była to przepustka do finału ME.
W drugim półfinale zmierzą się reprezentacje Rosji i Turcji. Mecz o brązowy medal ME zaplanowano na 19 września na godz. 17:30.

Polska - Hiszpania 1:2 (1:1)

Daniel Makarewicz18 Sep 2021 · 16:18