Portugalia wywalczyła awans na mistrzostwa świata. Bruno Fernandes bohaterem [WIDEO]

Portugalia pojedzie na mistrzostwa świata. Mistrzowie Europy z 2016 roku pokonali Macedonię Północną 2:0 w finale baraży.
Macedończycy sprawili prawdziwą sensację w półfinale baraży. Po golu Aleksandara Trajkovskiego pokonali faworyzowanych mistrzów Włoch 1:0.
Dziś od początku Portugalia ruszyła do ataku. Po kwadransie mocny, ale niecelny strzał oddał Cristiano Ronaldo.
W 32. minucie podopieczni Fernando Santosa otworzyli wynik meczu. Do siatki trafił drugi z Portugalczyków grających w Manchesterze United, Bruno Fernandes.
W 57. minucie Portugalia podwyższyła prowadzenie. Dublet skompletował niezawodny dziś Bruno Fernandes.
Portugalczycy dowieźli bezpieczny wynik do ostatniego gwizdka. Podopieczni Fernando Santosa zapewnili sobie awans. Podczas piątkowego losowania grup mistrzostw świata Portugalia będzie losowana z pierwszego koszyka.
Adam Kłos29 Mar 2022 · 22:35