Co za uderzenie z połowy boiska! Potężny błąd bramkarza przyczynił się do pięknej bramki [WIDEO]

Screen/Twitter
W trakcie wtorkowych spotkań na zapleczu Ligue 1 padła bramka po uderzeniu z okolic połowy boiska. Nie najlepszym ustawieniem w tej sytuacji wykazał się bramkarz.
We wtorek zostały rozegrane kolejne mecze w ramach 8. kolejki Ligue 2. Na stadionie Stade Armand Cesari mierzyły się występująca na własnym obiekcie Bastia oraz Pau FC.
Po jednostronnym starciu po komplet punktów sięgnęli goście. Mecz zakończył się bardzo pewnym triumfem 4:1. Znakomite zawody rozegrał autor dubletu, Henri Saivet.
Były piłkarz Newcastle United wpisywał się na listę strzelców dwukrotnie. Jedno z trafień było jednak dość niecodzienne. 32-latek pokonał bramkarza rywali po uderzeniu z połowy boiska.
Francuski piłkarz dostrzegł nie najlepsze ustawienia golkipera Bastii, który znalazł się przed własnym polem karnym. Chwilę potem postanowił go przelobować i zrobił to skutecznie.
W trakcie bieżących rozgrywek Ligue 2 doświadczony pomocnik rozegrał cztery mecze, zdobył w nich trzy bramki i zanotował asystę. Do ekipy Pau FC dołączył na początku lipca.
Przez ostatni rok Saivet pozostawał bez klubu po tym, jak końca dobiegła jego kariera w Newcastle United. Mimo bardzo długiej przerwy od początku rozgrywek znajduje się w bardzo wysokiej dyspozycji, co potwierdził we wtorkowym spotkaniu z Bastią.
Piotr Sidorowicz 27 Sep 2023 · 18:05
Źródło: Twitter