Poważny błąd Bartłomieja Drągowskiego! Polak zamieszany w utratę bramki [WIDEO]

Bartłomiej Drągowski nie popisał się w meczu z Sassuolo. Po błędzie Polaka Spezia straciła gola.
Bramkarz kilka tygodni temu dołączył do drużyny "Aquilottich". Szybko wskoczył on do pierwszego składu.
Dziś Drągowski już w 27. minucie spotkania z Sassuolo musiał wyciągać piłkę z siatki. Polaka pokonał Davide Frattesi.
Następnie do ataku ruszyła Spezia. Na listę strzelców wpisali się Simone Bastoni oraz M'Bala Nzola, który wykorzystał rzut karny.
W drugiej połowie Sassuolo doprowadziło do remisu przy dużej pomocy Bartłomieja Drągowskiego. Golkiper nie zrozumiał się z Mattią Caldarą, przez co piłka minęła ich obu. Do futbolówki dopadł Andrea Pinamonti, który wykończył całą akcję.
W sytuacji tej udział brał również Jakub Kiwior. Początkowo to on odpowiadał za Pinamontiego, ale odpuścił krycie i już nie zdołał powstrzymać napastnika, który wykorzystał błędy Caldary i Drągowskiego.
Więcej trafień już w tym spotkaniu nie oglądaliśmy. W końcówce Drągowski nieco się zrehabilitował, notując udane interwencje po kolejnych strzałach rywali. Spezia ostatecznie zremisowała z Sassuolo 2:2.
Adam Kłos27 Aug 2022 · 22:20
Źródło: Twitter