Powołania Michała Probierza na EURO 2024. Oglądaj specjalny program o reprezentacji Polski (29.05.2024)

Powołania Michała Probierza na EURO 2024. Oglądaj specjalny program o reprezentacji Polski (29.05.2024)
Piotr Matusewicz / pressfocus
Michał Probierz ogłosił dzisiaj powołania szerokiej kadry na EURO 2024. Znalazło się w niej 29 zawodników. Wybór selekcjonera reprezentacji Polski skomentują nasi eksperci w specjalnym programie, który będzie można zobaczyć na YouTube. Transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 15:00.

Początkowo Michał Probierz miał podać kadrę, która pojedzie na Mistrzostwa Europy w Niemczech o godzinie 19:00. Selekcjoner zaskoczył jednak wszystkich i listę podał już przed południem. Jak jego wybór skomentują nasi eksperci? Przekonaj się o tym oglądając transmisję na żywo ze specjalnego programu dotyczącego powołań na EURO 2024.
Dalsza część tekstu pod wideo

Powołania do kadry na EURO 2024 - transmisja na żywo

Komentarzy dotyczące powołań Michała Probierza do kadry na EURO 2024 będzie można posłuchać na kanale Meczyki.pl na YouTube, gdzie znajdziemy specjalny program poświęcony temu wydarzeniu - OGLĄDAJ TUTAJ. Początek transmisji od godziny 15:00. W programie wystąpią: Tomasz Włodarczyk, Radosław Przybysz, Janusz Basałaj i Roman Kołtoń (Prawda Futbolu)

Kadra na EURO 2024 - kogo powołał Michał Probierz?

W szerokiej kadrze na EURO 2024 znalazło się 29 zawodników. Poniżej przedstawiamy pełną listę powołanych:
  • Bramkarze: Wojciech Szczęsny, Łukasz Skorupski, Marcin Bułka, Oliwier Zych
  • Obrońcy: Jakub Kiwior, Paweł Bochniewicz, Paweł Dawidowicz, Bartosz Salamon, Jan Bednarek, Sebastian Walukiewicz, Bartosz Bereszyński, Tymoteusz Puchacz;
  • Pomocnicy: Nicola Zalewski, Przemysław Frankowski, Michał Skóraś, Bartosz Slisz, Taras Romanczuk, Damian Szymański, Jakub Piotrowski, Jakub Moder, Piotr Zieliński, Sebastian Szymański, Kacper Urbański, Kamil Grosicki;
  • Napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Adam Buksa, Karol Świderski, Krzysztof Piątek.

Oglądaj program dotyczący powołań Michała Probierza do kadry na EURO 2024

Redakcja meczyki.pl
Cezary Junik29 May · 14:30
Źródło: własne

Przeczytaj również