Prezes Napoli zaatakował operatora kamery. Gorąco przed meczem Ligi Mistrzów z FC Barceloną [WIDEO]

Skandal z udziałem prezesa Napoli. Zaatakował operatora kamery, szef mistrza Włoch przekroczył granicę [WIDEO]
Screen/Twitter
Przed meczem Barcelony z Napoli w Lidze Mistrzów doszło do skandalu z udziałem Aurelio De Laurentiisa. Działacz zaatakował operatora kamery.
Na wtorek zaplanowano rewanżowy mecz Barcelony z Napoli w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu padł remis 1:1.
Dalsza część tekstu pod wideo
W poniedziałek piłkarze mistrza Włoch przybyli do Hiszpanii, gdzie jeszcze tego samego dnia, wzięli udział w treningu. Zaraz po jego zakończeniu udzielili oni kilku rozmów dziennikarzom.
Do sieci trafiło wideo, na którym widać, jak na płycie stadionu Montjuic nagle pojawia się prezes Napoli, Aurelio De Laurentiis. Działacz ruszył w kierunku Matteo Politano i przerwał jego wywiad.
Reakcja szefa włoskiego klubu była następstwem jego napiętych relacji z mediami. Na przerwaniu rozmowy Politano z dziennikarzem się jednak nie skończyło. Chwilę później De Laurentiis wdał się w dyskusję z dziennikarzami. W efekcie doprowadziło to do skandalu.
Prezes Napoli podszedł do operatora kamery jednej ze stacji, a następnie go odepchnął. Mężczyzna wyraźnie się zachwiał.
Obecny sezon Serie A nie należy do najlepszych z perspektywy mistrza Włoch. Drużyna prowadzona przez Francesco Calzonę zajmuje obecnie siódmą pozycję w ligowej tabeli.
Aurelio De Laurentiis podczas treningu Napoli przed meczem z Barceloną (11.03.2024)
Screen/Twitter
Redakcja meczyki.pl
Piotr Sidorowicz 11 Mar · 22:19
Źródło: Twitter

Przeczytaj również