Problemy AC Milanu. Podstawowy piłkarz nie chce przedłużyć kontraktu

AC Milan może stracić kolejnego ważnego piłkarza. Według doniesień "Tuttosport" propozycję przedłużenia kontraktu odrzucił Franck Kessie.
W lipcu San Siro za darmo opuścił Gianluigi Donnarumma. Włodarze "Rossonerich" nie mogli dojść do porozumienia z bramkarzem w sprawie prolongaty.
Teraz Paolo Maldini, dyrektor sportowy Milanu, staje przed kolejnym problemem. Za rok wygaśnie umowa Francka Kessiego.
Włodarze klubu nie chcą rozstawać się z Iworyjczykiem. Negocjacje jednak stoją w martwym punkcie.
Dziennikarze "Tuttosport" informują, że 24-latek odrzucił ostatnią ofertę Milanu. Zaproponowano mu pensję w wysokości 6,5 mln euro rocznie. Pomocnik domaga się wyższych zarobków.
Jeśli w najbliższych tygodniach klub nie zdoła przekonać zawodnika do podpisania umowy, w styczniu Kessie będzie mógł zostać sprzedany.
W barwach Milanu reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej rozegrał 184 spotkania. Strzelił w nich 30 goli i zanotował 15 asyst.