Problemy zdrowotne kolejnego reprezentanta Polski! Konieczne są badania [NASZ NEWS]

Problemy zdrowotne kolejnego reprezentanta Polski! Konieczne są badania [NASZ NEWS]
Pawel Andrachiewicz / pressfocus
Tomasz - Włodarczyk
Tomasz Włodarczyk02 Jun · 15:18
Pierwszy dzień zgrupowania reprezentacji Polski przynosi niezbyt dobre wieści dla Michała Probierza. Jak udało nam się ustalić, problemy zdrowotne ma Bartosz Slisz.
Urazy nie omijają biało-czerwonych przed EURO 2024. Kontuzjowany jest między innymi Matty Cash, którego zabrakło nawet na szerokiej liście powołanych.
Dalsza część tekstu pod wideo
Na domiar złego w ostatnim meczu młodzieżówki problemów zdrowotnych nabawił się Oliwier Zych. Probierz chciał go zabrać do Niemiec jako czwartego bramkarza, wyłącznie do treningu.
Na razie nie wiadomo jednak, czy rzeczywiście tak się stanie. Na niedzielę zaplanowano badania golkipera, który ostatni sezon spędził w Puszczy Niepołomice. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
Jak się okazuje, to nie jedyny z wybrańców Probierza, któremu potrzebna jest dokładna diagnostyka. W pełni zdrowia nie jest Bartosz Slisz.
Jak udało nam się ustalić, pomocnik ma problemy ze stawem skokowym. Tę informację potwierdził nam już Polski Związek Piłki Nożnej.
W przypadku Slisza badania są bardziej profilaktyczne i wygląda na to, że występ piłkarza na EURO 2024 nie powinien stać pod znakiem zapytania. Poważniej wygląda uraz Zycha. Decyzja dopiero zapadnie, ale wygląda na to, że golkiper Puszczy może przegapić wyjazd do Niemiec.
Zimą Slisz przeniósł się z Legii Warszawa do Atlanty United. W amerykańskim klubie rozegrał dotąd 15 oficjalnych meczów i zdobył jedną bramkę.

Przeczytaj również