"Prosta droga do opuszczenia Juventusu". Wielkie problemy Arkadiusza Milika. Ostatnia szansa dla Polaka?

"Prosta droga do opuszczenia Juventusu". Wielkie problemy Arkadiusza Milika. Ostatnia szansa dla Polaka?
Fabio Ferrari / pressfocus
Arkadiusz Milik w tym sezonie mocno rozczarowuje w Juventusie. Według Calciomercato niedzielne spotkanie z Atalantą Bergamo może być jedną z ostatnich szans dla Polaka, aby przekonać do siebie szefów "Bianconerich".
Napastnik latem został wykupiony przed "Starą Damę" z Olympique'u Marsylia. W Serie A pojawia się na boisku niemal w każdym meczu, ale zazwyczaj wchodzi na boisko z ławki.
Dalsza część tekstu pod wideo
W niedzielnym spotkaniu z Atalantą Bergamo zagrać nie będzie mógł Dusan Vlahović. Według włoskich dziennikarzy w efekcie szansę dostanie polski snajper.
- Nie ma Vlahovicia, a to dla Juve duży problem. Chyba jak nigdy w ciągu ostatnich dwóch lat - piszą dziennikarze włoskiego Calciomercato. Według nich Serba ma zastąpić właśnie Milik.
dusan vlahović w juventusie 2024
IPA / pressfocus
Dla Polaka może być to jedna z ostatnich szans w Turynie. Jeśli napastnik nie zaprezentuje lepszej formy, może nawet opuścić ekipę "Starej Damy".
- To będzie bardzo delikatny test dla Polaka, który nie może pozbyć się etykiety rozczarowania. Jeśli nie poprawi swojej gry, to będzie na prostej drodze do opuszczenia Juventusu - czytamy.
W tym sezonie Milik wystąpił w 25 spotkaniach w Serie A. W tym czasie tylko dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, dołożył też do tego jedną asystę. Transfermarkt wycenia go na siedem milionów euro.
Arkadiusz Milik (Juventus) podczas meczu z Frosinone
Nderim Kaceli / pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik06 Mar · 11:02
Źródło: Calciomercato.com

Przeczytaj również