"Prymitywnie deprecjonuje Lewandowskiego". Kucharski stanął w obronie napastnika, przejechał się po Stanowskim

"Prymitywnie deprecjonuje Lewandowskiego". Kucharski stanął w obronie napastnika, przejechał się po Stanowskim
Sergio Ruiz / pressfocus
Niedawne słowa Krzysztofa Stanowskiego o Robercie Lewandowskim odbiły się szerokim echem. Co ciekawe, w obronie swojego byłego klienta publicznie stanął Cezary Kucharski.
Stanowski na kanale Tomasza Ćwiąkały wyraził opinię, że "Lewy" kompletnie nie pasuje do FC Barcelony. Uważa, iż Polak powinien poszukać sobie innego klubu. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Mam teorię taką, że on nie pasuje do Barcelony. Kiedyś napisałem takiego tweeta i wszyscy się oburzyli. Im dłużej o nim myślę, tym bardziej myślę, że był prawdziwy. Nie przypominam sobie gorszego środkowego napastnika pierwszego wyboru od czasów... i właśnie. Jak daleko musimy się cofnąć? - powiedział Stanowski.
Słowa znanego dziennikarza odbiły się bardzo szerokim echem. W mediach społecznościowych odniósł się do nich między innymi były agent Lewandowskiego, Cezary Kucharski.
Cezary Kucharski
Lukasz Laskowski / PressFocus
Choć od dawna pozostaje on w konflikcie z napastnikiem, to teraz zdecydowanie stanął w jego obronie. Nie jest jednak tajemnicą, że i relacje Kucharskiego ze Stanowskim są bardzo chłodne.
- Stanowski, mówiąc poniższe, wykazuje swoją ignorancję piłkarską. Barcelona z Messim grała bez typowego środkowego napastnika, jakim jest "Lewy", oprócz krótkiego epizodu z Ibrahimoviciem - podkreślił Kucharski.
- To był zupełnie inny styl, inna gra tych piłkarzy z Messim. Stanowski prymitywnie deprecjonuje klasę sportową Lewandowskiego, bo w typowy dla siebie sposób szuka kontrowersji i atencji swojego „kościoła” - stwierdził.
Robert Lewandowski, 11.02.2024
Sergio Ruiz / pressfocus

Przeczytaj również