Przebudzenie Kamińskiego! Pierwsza asysta w tym sezonie [WIDEO]

Jakub Kamiński wreszcie się przebudził. 21-latek zanotował asystę w końcówce meczu z Darmstadt, który Wolfsburg wygrał 3:0.
Bieżący sezon nie jest łatwy z perspektywy reprezentanta Polskiego. Przez wiele miesięcy musiał akceptować rolę głębokiego rezerwowego.
Przed meczem z Darmstadt Kamiński rozegrał jedynie 445 minut. Nie zanotował w tym czasie ani jednej bramki czy asysty.
Tym razem Polak pojawił się na murawie w 65. minucie, zmieniając Ridle Baku. Wolfsburg prowadził w tym momencie różnicą dwóch trafień za sprawą Patricka Wimmera i Jonasa Winda.
W końcówce meczu Kamiński pokazał się ze znakomitej strony. Skrzydłowy kombinacyjnie rozegrał akcję, po czym dośrodkował do Vaclava Cerny'ego. Czech z zimną krwią pokonał Alexandra Brunsta.
Wolfsburg wygrał i zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli. "Wilki" mają dziewięć punktów przewagi nad 16. Bochum.
Kamiński dotychczas wystąpił w 46 spotkaniach Bundesligi. Łącznie zanotował w nich cztery gole i cztery asysty.
Adam Kłos04 May · 17:43