Przełamanie Teodorczyka. Strzelił pierwszego gola od trzech miesięcy [VIDEO]

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Łukasz Teodorczyk strzelił gola dla Anderlechtu w meczu z Waasland-Beveren. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.
Już w 11. minucie na listę strzelców wpisał się Nana Ampomah.
Anderlecht wyrównał w 40. minucie. To był jeden z najłatwiejszych goli w karierze Teodorczyka. Niepilnowany Polak wbił piłkę z trzech metrów do pustej bramki. Było to jego czwarte trafienie w tym sezonie. Z ostatniego cieszył się w połowie października, gdy pokonał bramkarza KV Mechelen.
Po przerwie prowadzenie znów objęli goście - w 81. minucie rzut karny pewnie wykonał Isaac Kiese Thelin. Odpowiedź Anderlechtu była natychmiastowa. Już po dwóch minutach wyrównał Kenneth Saief.
Anderlecht po 23. kolejkach zajmuje trzecie miejsce w tabeli ligi belgijskiej. Do liderującego Club Brugge traci aż dziesięć punktów.