Przepłacone gwiazdy poza kadrą! Southgate zadecydował

Przepłacone gwiazdy poza kadrą! Southgate zadecydował
Mateusz Porzucek / pressfocus
Gareth Southgate podjął decyzję w sprawie kolejnych powołań na EURO 2024. W kadrze Anglii zabraknie dwóch znanych nazwisk.
Coraz bliżej do inauguracji EURO 2024. Turniej rozpocznie się już za nieco ponad tydzień, w związku z czym kolejni selekcjonerzy ogłaszają zestawienia piłkarzy, których zabiorą do Niemiec.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wśród nich znajduje się trener Anglików, Gareth Southgate. Już wcześniej przekazano, że 53-latek nie zabierze na turniej choćby Jamesa Maddisona (więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ).
Teraz dziennikarz David Ornstein przekazał, że szkoleniowiec pominie przy okazji ostatecznych powołań kolejnych dwóch piłkarzy. To jedni z najdroższych zawodników w historii angielskiej piłki.
Mowa o Jacku Grealishu z Manchesteru City i Harrym Maguire'rze z Manchesteru United. Pierwszy nie przekonał selekcjonera swoją dyspozycją. Drugi cierpi natomiast na kontuzję łydki.
Wcześniej poza ostatecznym zestawieniem "The Three Lions" znalazł się też Curtis Jones. Brytyjska prasa oczekuje, że losy pomocnika Liverpoolu podzieli jego klubowy kolega, Jarell Quansah.
W piątek selekcjonerzy wszystkich reprezentacji muszą przesłać do UEFA ostateczny skład na turniej. Najprawdopodobniej do ostatniej chwili będzie czekał m.in. trener Polaków, Michał Probierz.

Przeczytaj również