Przerwał wywiad Muellera. Niemiec go "oskarżył" [WIDEO]

Przerwał wywiad Muellera. Niemiec go "oskarżył" [WIDEO]
Źródło: Twitter / @CBSSportsGolazo
Po meczu Bayernu z Realem Madryt w mixed zone doszło do nietypowej sytuacji. W rolach głównych Thomas Mueller i Aurelien Tchouameni.
Przed rewanżowym spotkaniem Bayernu z Realem Madryt w półfinale Ligi Mistrzów sprawa awansu pozostaje otwarta. W pierwszym meczu padł bowiem remis 2:2, co opisywaliśmy TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Po zakończeniu widowiska piłkarze klasycznie pojawili się w specjalnej strefie, udzielając wywiadów międzynarodowym mediom. Amerykańskie CBS rozmawiało z gwiazdorem Bayernu, Thomasem Muellerem.
Doświadczony Niemiec odpowiadał na pierwsze pytanie dziennikarzy ze Stanów Zjednoczonych, lecz po kilku sekundach przerwał swoją wypowiedź. Obok niego zjawił się bowiem niespodziewany gość.
W mixed zone z przyspieszeniem zagościł Aurelien Tchouameni. Pomocnik Realu Madryt miał odpowiadać na pytania jako następny zawodnik. Mueller nie ominął okazji, żeby go "oskarżyć".
- Tchouameni słucha! Podsłuchuje taktykę na następne spotkanie - pozwolił sobie zadworować 34-latek, a po chwili zaprosił przeciwnika przed obiektyw kamery i uścisnął mu dłoń.
Rewanżowe starcie Bayernu z Realem Madryt odbędzie się 8 maja. Wcześniej "Die Roten" zmierzą się w ligowym starciu ze Stuttgartem. Na "Los Blancos" czeka zaś potyczka z Cadiz.
Redakcja meczyki.pl
Michał Boncler01 May · 08:42
Źródło: Twitter

Przeczytaj również