Przerwany mecz Serie A! Chwile grozy w Udine, piłkarz AS Romy zniesiony z boiska [WIDEO]

Screen z X
Niedzielny mecz Udinese z AS Romą z pewnością na długo zapadnie w pamięci kibiców we Włoszech. Ze względu na problemy zdrowotne jednego z piłkarzy "Giallorossich" spotkanie przerwano w 72. minucie.
Podopieczni Daniele De Rossiego walczą o 5. miejsce w ligowej tabeli, które może dać awans do Ligi Mistrzów. W niedzielny wieczór futbol zszedł jednak na drugi plan.
Wszystko ze względu na sytuację z 72. minuty wyjazdowego spotkania z Udinese. Wówczas problemy zdrowotne zasygnalizował Evan Ndicka, który usiadł na murawie.
Piłkarz zgłosił ból klatce piersiowej. Ten był na tyle silny, że zawodnik nie był w stanie kontynuować gry. Zniesiono go z murawy na noszach.
Od razu przypomniały się choćby obrazki z EURO 2020. Tam przytomność stracił Christian Eriksen, który miał atak serca. Wygląda na to, że Ndicka uniknął najgorszego.
Piłkarz pokazał uniesionego kciuka w kierunku kibiców. Według dziennikarza Il Tempo, Filippo Biafory, zawodnik Romy był przytomny i został już przewieziony do szpitala.
Po kwadransie przerwy i konsultacji z obiema drużynami arbiter zdecydował o przerwaniu spotkania. Rywalizacja Udinese i Romy zostanie dokończona w innym terminie. Po golach Pereyry i Lukaku jest remis 1:1.
Maciej Pietrasik14 Apr · 20:32
Źródło: własne/Il Tempo