Przyjście Feio oznacza koniec Josue w Legii? Ciekawe informacje nt. znajomości Portugalczyków

Przyjście Feio oznacza koniec Josue w Legii? Ciekawe informacje nt. znajomości Portugalczyków
PressFocus
Redakcja meczyki.pl
Krystian Kobielski09 Apr · 13:50
Goncalo Feio ma zostać nowym trenerem Legii Warszawa. Co to może oznaczać dla Josue, którego umowa wygasa po tym sezonie? Łukasz Olkowicz w programie Meczyki.pl na YouTube zdradził ciekawą historię związaną z Portugalczykami.
Dziś nastąpiło trzęsienie ziemi przy Łazienkowskiej. Legia Warszawa poinformowała o zwolnieniu Kosty Runjaicia, który prowadził zespół od 2021 roku. Następcą Niemca ma zostać Goncalo Feio, o czym jako pierwszy poinformował Tomasz Włodarczyk, redaktor naczelny Meczyki.pl (szczegóły TUTAJ).
Dalsza część tekstu pod wideo
Tuż po informacji o zatrudnieniu byłego szkoleniowca Motoru Lublin zaczęto zastanawiać się nad przyszłością Josue, którego umowa obowiązuje do końca tego sezonu. Co dla kapitana "Wojskowych" może oznaczać przyjście Goncalo Feio? W specjalnym wydaniu Poznań vs Warszawa na kanale Meczyki.pl na YouTube Łukasz Olkowicz opowiedział o znajomości Portugalczyków.
- Goncalo Feio bardzo dobrze zna się z Josue. Trenerzy, którzy byli na kursie UEFA PRO opowiadali, że kiedy przyjechali do Legia Training Center, to na jednym z wykładów obaj Portugalczycy usiedli obok siebie i cały czas rozmawiali - przekazał dziennikarz Przegląd Sportowy Onet.
- Wiadomo, że Josue nie ma zwolenników wśród niektórych członków władz Legii. Widzę jednak wiele podobieństw między nim a Feio i być może przyjście byłego szkoniowca Motoru oznacza to, że wzrosną szanse na pozostanie kapitana Legii w klubie z Łazienkowskiej - powiedział Olkowicz.
Oglądaj najnowsze wydanie Poznań vs Warszawa:
Redakcja meczyki.pl
Krystian Kobielski09 Apr · 13:50
Źródło: własne

Przeczytaj również