Przyszłość Urbańskiego wyjaśniona. Negocjacje z Legią dobiegły końca [NASZ NEWS]

Przyszłość Urbańskiego wyjaśniona. Negocjacje z Legią dobiegły końca [NASZ NEWS]
Mateusz Sobczak / pressfocus
Negocjacje Legii Warszawa z Kacprem Urbańskim dobiegły końca. 21-letni pomocnik zostanie wolnym zawodnikiem.
W piątek informowaliśmy, że Legia Warszawa podjęła decyzję w temacie przyszłości Kacpra Urbańskiego. Stołeczny klub prowadził z piłkarzem negocjacje ws. rozwiązania jego kontraktu.
Dalsza część tekstu pod wideo
Zarobki pomocnika były jednymi z największych w drużynie, a wkład w grę znikomy. "Wojskowi" chcieli odciążyć budżet płacowy, schodząc z pensji 21-latka.
Urbański nie został zgłoszony na obóz przygotowawczy w Niemczech i wszystko wskazywało na to, że jego dni w Legii są już policzone. Według Mateusza Janiaka z Przeglądu Sportowego Onet jego usługami zainteresował się Górnik Zabrze.
Według naszych informacji odejście 21-latka z Legii jest już sprawą zamkniętą. Klub oraz piłkarz dogadali się w sprawie obustronnego rozwiązania kontraktu.
Tym samym pomocnik zostanie wolnym zawodnikiem. W najbliższym czasie ma on przejść testy medyczne w Górniku i podpisać z nim kontrakt.

Przeczytaj również