PSG. Mauricio Pochettino o sytuacji Kyliana Mbappe: To było po prostu niemożliwe

Mauricio Pochettino o sytuacji Kyliana Mbappe: To było po prostu niemożliwe
J.E.E. / Press Focus
Mauricio Pochettino tuż przed rozpoczęciem rewanżowego meczu z Mancehsterem City pojawił się przed kamerami "RMC Sport". Szkoleniowiec został zapytany o Kyliana Mbappe, który hitowe spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych.
Paryżanie muszą odrabiać straty z pierwszego spotkania. Na własnym boisku dali się ograć "The Citizens" 1:2. Dziś nie mogą więc pozwolić sobie na wpadkę.
Dalsza część tekstu pod wideo
Przed piłkarzami PSG jednak trudne zadanie. Muszą sobie radzić bez Kyliana Mbappe. Piłkarz rozpoczął mecz na ławce rezerwowych. O sytuacji Francuza opowiedział tuż przed pierwszym gwizdkiem Mauricio Pochettino.
- Czekaliśmy na Mbappe i rozmawialiśmy z personelem medycznym. Podjęliśmy najlepszą możliwą decyzję. Kylian nie czuł, że może rozpocząć mecz, mimo że robił wszystko, co w jego mocy, by być w gotowości. To było po prostu niemożliwe - wyznał Argentyńczyk.
- Jest w drużynie, więc zobaczymy. Icardi jest doświadczonym strzelcem w tego typu meczach. Wnosi różne rzeczy do naszego zespołu, jeśli chodzi o innych. Niewątpliwie będziemy się z nim bawić w inny sposób. Wierzymy w niego, tak jak wierzymy w Moise - podkreślił.
- Może zagramy w inny sposób, to normalne. Wierzymy w siebie, myślimy, że możemy zrobić coś wyjątkowego. Mamy elastyczny system. Możemy grać w 4-3-3 lub 4-2-3-1. W każdym razie przygotowywaliśmy się do gry na kilka sposobów - zakończył Pochettino.
Redakcja meczyki.pl
Daniel Makarewicz04 May 2021 · 21:18
Źródło: RMC Sport

Przeczytaj również