PSG odpuściło, więc do gry wchodzi londyński klub. Włoski napastnik może niebawem zagrać w Premier League

PSG odpuściło, więc do gry wchodzi londyński klub. Włoski napastnik może niebawem zagrać w Premier League
IPA/Pressfocus
West Ham United może niebawem dokonać głośnego transferu. Nicolo Schira podaje, że londyńczycy złożyli już ofertę za napastnika, którym interesowało się PSG.
Włodarze West Hamu United nie ukończyli jeszcze kompletowania kadry na następny sezon. Ekipa Davida Moyesa potrzebuje wzmocnień, a jedną z najbardziej palących spraw jest rozwiązanie problemu nowego napastnika.
Dalsza część tekstu pod wideo
W gronie potencjalnych nabytków "The Hammers" wymieniano już rozmaitych graczy, lecz w ostatnim czasie najwięcej uwagi otrzymuje Gianluca Scamacca. Nicolo Schira twierdzi nawet, że londyńczycy złożyli już ofertę.
Sassuolo za swojego zawodnika może otrzymać nawet 40 milionów euro. Sam piłkarz również nie powinien narzekać, bowiem w Anglii ma inkasować około 3 mln euro netto rocznie. To ponad dwa razy więcej niż wynoszą jego aktualne zarobki.
Kontrakt, który ma podpisać Scamacca, będzie obowiązywał do 30 czerwca 2027 roku. Jeśli napastnik wypełni go w całości, będzie miał 28 lat.
Utalentowany napastnik cieszy się dobrą renomą w swojej ojczyźnie. Włoch zaliczył przełomowy sezon 2022/23, w którym zdobył 16 bramek na poziomie Serie A. Otrzymał również powołania dla reprezentacji, w której zaliczył już siedem występów.
Wcześniej Scamacca był przymierzany do PSG. Francuzi nie chcieli jednak spełnić oczekiwań finansowych Sassuolo i skoncentrowali się na Hugo Ekitike, o czym informowaliśmy TUTAJ.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk15 Jul 2022 · 17:29
Źródło: Nicolo Schira

Przeczytaj również