PSG wygrało z Olympique Marsylia w klasyku Ligue 1. Kolejny gol Kyliana Mbappe [WIDEO]

PSG wygrało z Olympique Marsylia w klasyku Ligue 1. Kolejny gol Kyliana Mbappe [WIDEO]
Xinhua / PressFocus
Klasyk Ligue 1 dla PSG. Mistrzowie Francji wygrali na wyjeździe z Olympique Marsylia 2:0.
Goście objęli prowadzenie już w 9. minucie. To była błyskawiczna kontra. Paryżanie szybko wyprowadzili piłkę spod własnego pola karnego, Di Maria zagrał prostopadle do Mbappe, a ten wpadł w pole karne i bez problemu pokonał Mandandę.
Dalsza część tekstu pod wideo
Bramkarz Olympique drugi raz wyciągał piłkę z bramki w 24. minucie. Pokonał go wtedy Icardi.
PSG od tego momentu kontrolowało grę, często zwalniało jej tempo. Gościom brakowało precyzji pod bramką Marsylii. Dość powiedzieć, że po przerwie nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę Mandandy.
Olympique nie miał argumentów, żeby powalczyć o remis. W dodatku mecz kończył w dziesiątkę, bo z boiska został wyrzucony Dimitri Payet.
W gospodarzy zabrakło kontuzjowanego Arkadiusza Milika. W pierwszym składzie na środku ataku zagrał zamiast niego Valere Germain. Na początku drugiej połowy zmienił go Diego Benedetto.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski07 Feb 2021 · 22:56
Źródło: własne

Przeczytaj również